google-site-verification: google843eb2f9825a31bc
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Joga WILD WAKE CITY

27 czerwca, 2021 @ 10:00 am - 11:00 am

Joga na Wild Wake City! ????????‍♀️
Zapraszamy co drugą niedzielę na poranną dawkę jogi na świeżym powietrzu. Słońce, woda, ruch, chill to recepta na udany dzień. ☀????
Zaczynamy 27 czerwca o 10:00 i kontynuujemy co drugą niedzielę. Zajęcia na luzie, dla każdego poprowadzi Weronika Gawrys, instruktorka jogi i przedstawicielka Stowarzyszenia Masz Wszystko w Sobie.
Praktyka potrwa około 1 h i zakończy się delikatnym relaksem. Prosimy o zabranie swojej maty do ćwiczeń ????‍♂️
Po jodze zachęcamy do spędzenia czasu na Wild Wake City, na którym nie będziesz się nudzić zwłaszcza jeśli kręcą cię sporty wodne, albo po prostu chcesz przyjemnie spędzić czas z dala od zgiełku miasta. ????
Na miejscu czeka wake park, kąpielisko z czystą wodą, plaża z boiskiem do gry, wypożyczalnia sprzętu wodnego, strefa gastro, sauny, balie z ciepłą wodą, zimne napoje i lody ????????
Joga- stała się popularna na całym świecie jako system ćwiczeń fizycznych służący wzmocnieniu i uelastycznieniu ciała oraz łagodzeniu stresu, który polega na przyjmowaniu określonych pozycji (Asan). Zawiera również techniki koncentracji umysłu i medytacji, służące wyciszeniu i regeneracji.
Opłata za udział w praktyce jogi jest dobrowolna i przeznaczona będzie na cele statutowe Stowarzyszenia Masz Wszystko w Sobie, którego celem jest kształtowanie dobrostanu fizycznego, psychicznego i emocjonalnego przy wykorzystaniu wiedzy o ajurwedzie i jodze. Każda cegiełka to krok naprzód w budowie Centrum Ajurwedy i Jogi w Częstochowie.

Szczegóły

Data:
27 czerwca, 2021
Godzina:
10:00 am - 11:00 am
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Miejsce wydarzenia

Wild Wake City Częstochowa
ul. Amonitowa 1
Częstochowa,
+ Google Map

Registrations are closed for this event