google-site-verification: google843eb2f9825a31bc
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Joga & Ajurweda na trawie

19 czerwca, 2021 @ 11:00 am - 1:00 pm

Dobra wiadomość! Wracamy z naszymi spotkaniami z „jogą i ajurwedą na trawie” w Wierzchowisku (koło Częstochowy). Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę 19 czerwca o godzinie 11:00 i potrwa do 13:00.

Popraktykujemy jogę na świeżym powietrzu i porozmawiamy o pranie, naszej życiodajnej energii. Poznamy jedną z technik pranajamy, czyli technikę zarządzania praną. Nie zabraknie małego ajurwedyjskiego poczęstunku ????

Ajurweda- tak zwana medycyna natury- to tradycyjny system leczniczy wywodzący się z Indii, liczący sobie ponad 5 tys. lat. Zawiera w sobie kompleksowy przekaz na temat człowieka, jego zasobów i siły. Opisuje metody lecznicze, diety, leki, a także zachowania pomagające pomnażać zdrowie jak i te, które wpływają na człowieka niekorzystnie. Przede wszystkim wspiera profilaktykę zdrowia. Dzięki ajurwedzie prościej jest zrozumieć istotę życia.

Joga- stała się popularna na całym świecie jako system ćwiczeń fizycznych służący wzmocnieniu i uelastycznieniu ciała oraz łagodzeniu stresu, który polega na przyjmowaniu określonych pozycji (Asan). Zawiera również techniki koncentracji umysłu i medytacji, służące wyciszeniu i regeneracji.

Joga i Ajurweda to rozległe dziedziny biorąc pod uwagę zarówno ich tradycyjny, jak i nowoczesny rozwój, a także ogromną różnorodność zagadnień i praktyk, który każda z nich może obejmować.
Joga to nie tylko asany, a Ajurweda to nie tylko zioła, mimo że to ważne aspekty tych dziedzin. Zarówno Joga jak i Ajurweda odnoszą się do całokształtu życia. Pomiędzy Ajurwedą i Jogą istnieją ścisłe zależności, a w połączeniu ich dobroczynny wpływ działa ze zdwojoną siłą.

Spotkanie poprowadzą dyplomowane konsultantki ajurwedy II stopnia (JIVA ayurveda) Marzenna Kubicz- Kasińska oraz Weronika Gawrys.

Opłata za udział w wydarzeniu jest dobrowolna i przeznaczona będzie na cele statutowe Stowarzyszenia Masz Wszystko w Sobie.

Każda cegiełka to krok naprzód w budowie Centrum Ajurwedy i Jogi w Częstochowie ->
https://zrzutka.pl/pcmp72

Jeśli istnieje taka możliwość, prosimy o zabranie ze sobą maty do jogi.

Serdecznie Zapraszamy

Uwaga!
konieczne zapisy pod nr tel.790 320 930 (może być sms)

*Spotkanie odbywa się na świeżym powietrzu, więc jest uzależnione od pogody.

Szczegóły

Data:
19 czerwca, 2021
Godzina:
11:00 am - 1:00 pm
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/481066206524348/

Organizator

Masz Wszystko w Sobie

Miejsce wydarzenia

Masz wszystko w sobie
ul. świerkowa 8
Wierzchowisko, 42-233 Poland
+ Google Map
Phone
+48669010101

Registrations are closed for this event