google-site-verification: google843eb2f9825a31bc
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Wakacje z Jogą i Polarity MWWS

16 czerwca @ 2:30 pm - 19 czerwca @ 11:00 am

Zapraszamy na mini-wakacje z jogą i terapią polarity w naszej sprawdzonej, uwielbianej Dolinie Kluczwody, u wrót Jury Krakowsko- Częstochowskiej🌳🌄To idealna okazja do tego, aby się zatrzymać i dać sobie chwilę na odpoczynek od pędu codziennego życia.💆🏻‍♀️💆🏻‍♂️
Podczas tego weekendu
– przede wszystkim przyjemnie spędzisz czas wolny w pięknych okolicznościach przyrody, spacerując szlakami jurajskimi po tak zwanym jurajskim raju
– codziennie wspólnie będziemy uczyć się technik medytacyjnych i oddechowych, oraz praktykować jogę🧘🏻‍♀️🧘🏻‍♂️
– skorzystasz z dobrodziejstwa terapii polarity, która dosłownie naładuje Twoje baterie 🔋
– nie zabraknie też pogadanek o naszej ukochanej ajurwedzie 🤍
Jeśli chcesz dowiedzieć się o sobie czegoś nowego, chcesz zwolnić i poczuć w sobie lekkość; Jeśli chcesz odbudować swoją życiową siłę, zadbać o siebie, swoje zdrowie i po prostu przyjemnie spędzić czas, ten warsztat jest dla Ciebie 😊
Miejsce, w którym będziemy ma swój szczególny charakter. Gospodyni, Pani Marzena ma wielki dar do gotowania, a podczas naszego spotkania przygotuje pełne smaku i aromatu dania wegetariańskie.
Zapewniamy:
– noclegi w pokojach 2-5 osobowych,
– wyżywienie wegetariańskie (posiłki ciepłe, wegetariańskie, napoje ciepłe, woda, napary ziołowe)
– codzienne zajęcia jogi, medytacji i relaksacji
– indywidualną sesję polarity (łagodnej bioenergetyki)
Terapia Polarity została stworzona przez osteopatę i chiropraktyka Dr Randolpha Stone. Łączy w sobie wschodnie i zachodnie podejście do procesu leczenia i zdrowienia. Podstawowa zasada to przywrócenie przepływu energii. Gdy przepływ zostaje przywrócony organizm sam daje sobie radę z daną dolegliwością. Jeżeli pozwala się energii działać nie ma potrzeby stosowania mechanicznego i siłowego rozwiązania. Zadaniem terapeuty jest stymulacja i równoważenie energii, pozwalając, aby to energia leczyła ciało. Ona ma własną inteligencję. Rolą terapeuty w terapii Polarity nie jest długa diagnoza tego, co jest “nie tak” z daną osobą, ale rozpoznanie tego, czego potrzebuje, aby czuć się dobrze.
Szczegóły:
Data: Warsztat odbywa się w dniach 16-19.06.2022 (spotkanie na miejscu o godzinie 14:00)
Miejsce: Jura Noclegi Agroturystyka SPA, ul. Kluczwody 3, Zelków Gacki, 32-082 Bolechowice
Obiekt posiada bazę noclegową w pokojach 2/3/4 osobowych, oraz w większych studiach dla 4-5 osób. Jura Noclegi – Dolina Kluczwody – Agroturystyka SPA (jura-noclegi.pl)
Do dyspozycji gości:
• internet bezprzewodowy (Wi-Fi) w całym obiekcie,
• woda źródlana z kranu – własne ujęcie wody,
• uroczy zakątek do grillowania i biesiadowania,
• ogrodowe jacuzzi (mini basen) z ciepłą wodą (dodatkowo płatne)
• sauna (dodatkowo płatna)
• parking, oświetlony i bezpłatny, na terenie zamkniętej posesji,
Wokół domu rozciąga się duży, kwitnący przez cały rok ogród. W małym stawie zasilanym czystą, krystaliczną wodą, bijącą z głębokich źródeł, kumkają wiosną żaby 😊
Dojazd: we własnym zakresie. Jeśli jedziesz samochodem i możesz kogoś zabrać, zaznacz to przy zgłoszeniu.
Koszt: 750 zł na cele statutowe.
Zgłoszenia: e-mailowo na kontakt@maszwszystkowsobie.pl
Po otrzymaniu informacji zwrotnej, potwierdzającej dostępność miejsca na warsztacie uczestnik zobowiązany jest do wpłaty zadatku w terminie najpóźniej 14 dni przed rozpoczęciem warsztatu. Zadatek wynosi 200 zł. Wpłaty zadatku należy dokonać przelewem na konto Stowarzyszenia. Dane do przelewu:
Stowarzyszenie Masz Wszystko w Sobie
Konto bankowe:
BNP Paribas nr rachunku:
83 1600 1462 1803 1183 7000 0001
W tytule: wpłata za warsztat na cele statutowe
Pozostałą część opłaty należy dokonać przelewem lub gotówką przed rozpoczęciem warsztatu. Dokonanie terminowej wpłaty gwarantuje uczestnikowi miejsce na warsztacie.
Zwrot zadatku: w przypadku rezygnacji z uczestnictwa w terminie do 7 dni przed datą rozpoczęcia warsztatu (liczy się data wpływu oświadczenia w formie pisemnej mailem na adres kontakt@maszwszystkowsobie.pl) uczestnikowi przysługuje zwrot uiszczonej zadatku w całości. Zwrot zostanie dokonany na konto, z którego dokonano wpłaty.
W przypadku otrzymania oświadczenia o rezygnacji z warsztatu w terminie krótszym niż 7 dni przed rozpoczęciem warsztatu zadatek nie podlega zwrotowi.
Organizator zastrzega sobie prawo odwołania warsztatu w planowanym terminie, z przyczyn od niego niezależnych, takich jak m.in.: zdarzenie noszące cechy siły wyższej czy choroba prowadzącego. W przypadku odwołania warsztatu przez prowadzącego i/lub organizatora zadatek wniesiony za warsztat zostanie zwrócony w całości na konto podane przez Uczestnika.
RODO:
Na podstawie art. 29 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119, s.1) – RODO, Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Stowarzyszenie Masz Wszystko w Sobie w celu organizowania i realizacji warsztatu. Podane przez uczestnika dane osobowe będą przetwarzane, w celu realizacji zadań związanych z obsługą warsztatu i informowania o ofercie. Uczestnikowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych oraz do ich poprawiania.
Zastrzegamy możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego regulaminu. Zaistniałe zmiany będą na bieżąco publikowane na stronie internetowej www.maszwszystkowsobie.pl
Serdecznie zapraszamy 🙏🏻

Szczegóły

Początek:
16 czerwca @ 2:30 pm
Koniec:
19 czerwca @ 11:00 am
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
https://fb.me/e/1td8GMy69

Organizator

Masz Wszystko w Sobie

Miejsce wydarzenia

Agroturystyka SPA
ul. Kluczwody 3
Zelków Gacki, Bolechowice 32-082 Poland
+ Google Map