nasza misja

     Jako stowarzyszenie wierzymy, że dla każdego człowieka zdrowie to stan prawidłowy. 
Każdy z nas posiada określone zasoby w sferze biologicznej, psychicznej, społecznej i duchowej które umiejętnie wykorzystywane umożliwiają pomnażanie indywidualnych potencjałów zdrowia. 
  Nasze ciało jest połączone z umysłem, emocjami i duchem, a wraz z otaczającym nas środowiskiem tworzymy zintegrowaną całość. Rozwijanie i wykorzystywanie własnego potencjału zdrowotnego umożliwia człowiekowi satysfakcjonujące, twórcze życie pod względem ekonomicznym i społecznym.  W zdrowiu możemy łatwiej wykorzystywać swoje możliwości, zaspokajać potrzeby, oraz osiągać aspiracje życiowe. 
    Celem naszego stowarzyszenia jest podkreślenie wagi jaką stanowi promocja zdrowia i edukacja zdrowotna. Chcemy przede wszystkim promować szeroko pojęty zdrowy styl życia, ekologiczne i świadome postawy życiowe. Naszym celem jest również propagowanie metod leczniczych, które stanowią świetne uzupełnienie do medycyny współczesnej, promowanie ruchu i innych metod pracy z ciałem. 
     Poprzez swoje działania będziemy kształtować dobrostan psychiczny i emocjonalny za pomocą technik służących wyciszeniu takich jak joga, medytacja, trening uważności. Wszystkie swoje koncepcje będziemy realizować między innymi poprzez organizowanie warsztatów, szkoleń i kursów przy współpracy z kompetentnymi osobami. Uważamy, że rozbudzanie własnego potencjału i własnych możliwości to proces stawania się tym kim naprawdę chcemy być, tak aby poczuć jedność z samym sobą, być zdystansowanym wobec codziennych zdarzeń, oraz potrafić wchodzić w szczere i bliskie relacje z innymi. Aby to osiągnąć musimy jedynie zajrzeć w głąb siebie, ponieważ już teraz mamy wszystko w sobie.  

... Jeśli szukasz miłości, najpierw pokochaj siebie, a znajdziesz ją...
... Jeśli szukasz wewnętrznego spokoju, zdecyduj się na uwolnienie myśli i emocji, które zwykle wywołują twój ból i strach... 
... Jeśli szukasz szczęścia, spójrz na wszystko wokół siebie przez pryzmat wdzięczności i bezwarunkowej miłości...
... Jeśli szukasz lepszego zdrowia, słuchaj swojego ciała, kochaj każdą część siebie i dbaj o siebie każdego dnia...
... Jeśli szukasz czegoś więcej, bądź bardziej obecny, a doświadczysz ogromu i bogactwa swojego doświadczenia...
... Jeśli potrzebujesz pomocy i wskazówek, aby poczuć się bardziej ugruntowany i połączony ze sobą, zastanów się jak możemy pomóc Ci osiągnąć ten cel...
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
 Przedstawiciele Stowarzyszenia „Masz Wszystko w Sobie”