google-site-verification: google843eb2f9825a31bc
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Reset z jogą MWWS

18 marca, 2022 @ 1:00 pm - 20 marca, 2022 @ 12:00 pm

Serdecznie zapraszamy na weekendowy reset z jogą w Jastrzębiu koło Poraja- w Jurajskiej Przystani- wyjątkowym miejscu nad malowniczym zalewem idealnym dla osób spragnionych ciszy i spokoju z dala od miejskich aglomeracji????????????????????‍♂️
Każdy z nas zasługuje na chwilę relaksu, odpoczynek i spędzenie czasu w naturze. Czas odpoczynku wzbogacimy przyjemną praktyką jogi i technik oddechowych, a także praktyką relaksacji i masażem „dotyk motyla”. ????????‍♀️????????‍♂️
Będzie można również skorzystać z sauny i ruskiej bani, wszystko po to aby odetchnąć i naładować się pozytywną energią. ????????‍♀️
Ponieważ przełom zimy i wiosny to również idealny czas na oczyszczanie, pozbywanie się starego, usuwanie toksyn z organizmu, wyjazd wzbogacimy krótkim wykładem w temacie ajurwedyjskiego oczyszczania- jak przeprowadzić je w domu. Według ajurwedy, przynajmniej raz do roku powinniśmy przejść proces detoksykacji, aby cieszyć się dobrym zdrowiem. Warto nie przegapić tej okazji. ????
Podczas tego weekendu:
– przede wszystkim przyjemnie spędzisz czas wolny spacerując w naturze, nad malowniczym zalewem,
– codziennie wspólnie będziemy praktykować jogę i techniki oddechowe, oraz relaksację ????
– skorzystasz z masażu „dotyk motyla” ????
Masaż Dotyk Motyla to łagodna technika oparta na bardzo delikatnym dotyku. Jest prostym i skutecznym wsparciem w leczeniu różnych chorób i dysfunkcji u niemowląt, dzieci i dorosłych. Masaż Dotyk Motyla jest jedną z technik terapii Łagodnej Bio-Energetyki i został opracowany przez dr Evę Reich.
Weekend 18-20 marca to będzie idealny czas na to, aby zadbać o siebie „od wewnątrz” i zapoznać się z prostymi narzędziami, które w codziennym życiu pomogą zadbać o harmonię pomiędzy ciałem i umysłem, a tym samym wzmocnić zdrowie i znacząco wpłynąć na jakość życia.
Warsztat jest kierowany do osób, które chcą zwolnić i poczuć w sobie lekkość, odbudować swoją życiową siłę, a także chcą zadbać o siebie, swoje zdrowie i po prostu przyjemnie spędzić czas.????
Zapewniamy:
– 2 noclegi w komfortowych domkach (opis zakwaterowania poniżej)
– wyżywienie wegetariańskie (2 śniadania, 2 obiady, 2 kolacje)
– 4 zajęcia jogi/relaksacji
– masaż „dotyk motyla”
Zajęcia jogi/relaksacji poprowadzi Weronika Gawrys, instruktorka jogi i medytacji.
Istnieje możliwość skorzystania z sauny (20 zł/h – usługa dodatkowo płatna), oraz z ruskiej bani (25 zł/3h- usługa dodatkowo płatna). Istnieje również możliwość rozpalenia ogniska.
Szczegóły:
Data: Warsztat odbywa się w dniach 18.03-20.03.2022 (spotkanie na miejscu o godzinie 13:00)
Przyjazd rozpocznie się obiadem w piątek, a zakończy śniadaniem w niedzielę.
Miejsce: Jurajska Przystań
ul. Zielona 24
42-360 Jastrząb koło Poraja
https://www.jurajskaprzystan.pl/noclegi/domki-jurajskie
Zakwaterowanie w komfortowych domkach 4 osobowych (każdy domek składa się z pokoju dziennego połączonego z jadalnią i aneksem kuchennym, łazienki oraz dwóch sypialni). Domki jurajskie z klimatyzacją są w pełni wyposażone:
– aneks kuchenny (kuchnia indukcyjna, lodówka, czajnik elektryczny, naczynia itp.)
– telewizor
– bezprzewodowy dostęp do internetu
Koszt: 490 zł na cele statutowe.
Zgłoszenia: e-mailowo na kontakt@maszwszystkowsobie.pl
Po otrzymaniu informacji zwrotnej, potwierdzającej dostępność miejsca na warsztacie uczestnik zobowiązany jest do wpłaty zadatku w terminie najpóźniej 14 dni przed rozpoczęciem warsztatu. Zadatek wynosi 200 zł. Wpłaty zadatku należy dokonać przelewem na konto Stowarzyszenia. Dane do przelewu:
Stowarzyszenie Masz Wszystko w Sobie
Konto bankowe:
BNP Paribas nr rachunku:
83 1600 1462 1803 1183 7000 0001
W tytule: wpłata za warsztat na cele statutowe
Pozostałą część opłaty należy dokonać przelewem lub gotówką przed rozpoczęciem warsztatu. Dokonanie terminowej wpłaty gwarantuje uczestnikowi miejsce na warsztacie.
Zwrot zadatku: w przypadku rezygnacji z uczestnictwa w terminie do 7 dni przed datą rozpoczęcia warsztatu (liczy się data wpływu oświadczenia w formie pisemnej mailem na adres kontakt@maszwszystkowsobie.pl) uczestnikowi przysługuje zwrot uiszczonej zadatku w całości. Zwrot zostanie dokonany na konto, z którego dokonano wpłaty.
W przypadku otrzymania oświadczenia o rezygnacji z warsztatu w terminie krótszym niż 7 dni przed rozpoczęciem warsztatu zadatek nie podlega zwrotowi.
Organizator zastrzega sobie prawo odwołania warsztatu w planowanym terminie, z przyczyn od niego niezależnych, takich jak m.in.: zdarzenie noszące cechy siły wyższej czy choroba prowadzącego. W przypadku odwołania warsztatu przez prowadzącego i/lub organizatora zadatek wniesiony za warsztat zostanie zwrócony w całości na konto podane przez Uczestnika.
RODO:
Na podstawie art. 29 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119, s.1) – RODO, Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Stowarzyszenie Masz Wszystko w Sobie w celu organizowania i realizacji warsztatu. Podane przez uczestnika dane osobowe będą przetwarzane, w celu realizacji zadań związanych z obsługą warsztatu i informowania o ofercie. Uczestnikowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych oraz do ich poprawiania.
Zastrzegamy możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego regulaminu. Zaistniałe zmiany będą na bieżąco publikowane na stronie internetowej www.maszwszystkowsobie.pl
Serdecznie zapraszamy ????????

Szczegóły

Początek:
18 marca, 2022 @ 1:00 pm
Koniec:
20 marca, 2022 @ 12:00 pm
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
https://fb.me/e/1j4JeG8vd

Organizator

Masz Wszystko w Sobie

Miejsce wydarzenia

Jurajska Przystań
ul. Zielona 24
Jastrząb koło Poraja, 42-360
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Registrations are closed for this event