google-site-verification: google843eb2f9825a31bc

KONSULTACJA AJURWEDYJSKA

Zapisz się na konsultację

Zadbaj o siebie w duchu starożytnej medycyny indyjskiej

Czym jest ajurweda?

Ajurweda zwana medycyną natury, wiedzą o życiu- to tradycyjny system leczniczy wywodzący się z Indii, liczący sobie ponad 5 tys. lat. Zawiera w sobie kompleksowy przekaz na temat człowieka, jego zasobów i siły. Opisuje metody lecznicze, diety, zioła, a także zachowania pomagające pomnażać zdrowie jak i te, które wpływają na człowieka niekorzystnie. Ajurweda jest medycyną holistyczną, która uczy nas jak harmonizować swoje zdrowie na każdym poziomie (ciała, umysłu, ducha). Przede wszystkim skupia się na profilaktyce zdrowia. Dzięki ajurwedzie prościej jest zrozumieć istotę życia. Konsultacja ajurwedyjska to krok w stronę tego zrozumienia. Podczas konsultacji dostaniesz wskazówki i narzędzia do tego aby przyjrzeć się swojej naturze, swoim nawykom. Dowiesz się co służy Twojemu zdrowiu i samopoczuciu, co przybliża Cię do pełni dobrostanu psychicznego i fizycznego, a które działania Cię od tego oddalają. 

Ajurweda do każdego człowieka podchodzi indywidualnie. To co sprawdza się u jednej osoby, drugiej może zaszkodzić. Każdy z nas jest inny, każdy wyjątkowy, a ajurweda pozwala dostrzec i celebrować w nas tę wyjątkowość.

 Ajurweda oferuje wiele rozwiązań na większość znanych współcześnie dolegliwości, m.in. na: problemy układu trawiennego (m.in. wzdęcia, zaparcia, biegunki), problemy układu nerwowego (m.in. problemy ze snem, nerwowość, zmiany nastroju, stany obniżonego nastroju), choroby cywilizacyjne (m.in. nadwaga, otyłość, nadciśnienie tętnicze, alergie), choroby ginekologiczne, choroby skóry, oraz wiele innych.

Jak wygląda konsultacja?

Konsultacja to dokładny wywiad dotyczący wszystkich aspektów Twojego życia (żywienie, sen, aktywności w ciągu dnia, relacje, stan umysłu, dolegliwości, choroby itp.), na podstawie którego dobierane zostają indywidualne zalecenia dotyczące stylu życia, ziół, suplementów, zabiegów, praktyk, ćwiczeń które mają zbliżyć Cię do osiągnięcia pełni zdrowia i dobrego samopoczucia. Przed każdą konsultacją (trwającą około 1,5-2h), należy wypełnić test mający za zadanie ustalić Twoją pierwotną naturę, oraz Twój stan psycho-fizyczny na „tu i teraz”. Test otrzymasz po zapisaniu się na spotkanie. Jest to fundament do dalszej pracy. Po konsultacji, w okresie od 3-5 dni dostaniesz e-mailowo plik pdf z zaleceniami, o których wstępnie dowiesz się w czasie spotkania na żywo. Taki plik będzie zbiorem wszystkich ważnych dla Ciebie informacji, wskazówek, których stosowanie w codziennym życiu pozwoli Ci osiągnąć upragniony cel (zdrowie i harmonię).

Konsultacja ajurwedyjska dostarczy Ci wiedzy na temat tego, jak zapobiegać powstawaniu chorób, oraz jak poradzić sobie z już istniejącymi dolegliwościami. Pomoże Ci spojrzeć na swoje życie i zdrowie z innej perspektywy. Pamiętaj jednak, że konsultant to nie lekarz. Zalecenia, które otrzymasz mogą być dopełnieniem leczenia konwencjonalnego. Udział w konsultacji ajurwedyjskiej jest dobrowolny i odbywa się na Twoją odpowiedzialność.
Aby uzyskać więcej informacji napisz do nas na maszwszystkowsobie@gmail.com
Konsultacje przeprowadza Marzenna Kubicz- Kasińska, dyplomowana konsultantka II stopnia (JIVA ayurveda).