google-site-verification: google843eb2f9825a31bc

NASZA MISJA

    Wierzymy, że dla każdego człowieka zdrowie to stan prawidłowy. Każdy z nas posiada określone zasoby w sferze biologicznej, psychicznej, społecznej i duchowej które umiejętnie wykorzystywane umożliwiają pomnażanie indywidualnych potencjałów zdrowia. 
  Nasze ciało jest połączone z umysłem, emocjami i duchem, a wraz z otaczającym nas środowiskiem tworzymy zintegrowaną całość. Rozwijanie i wykorzystywanie własnego potencjału zdrowotnego umożliwia człowiekowi satysfakcjonujące, twórcze życie pod względem ekonomicznym i społecznym. W zdrowiu możemy łatwiej wykorzystywać swoje możliwości, zaspokajać potrzeby, oraz osiągać aspiracje życiowe. Tego jak rozwinąć swój potencjał, jak zadbać o zdrowie na każdym poziomie uczy ajurweda, której wiedzę chcemy promować i przekazywać w prosty sposób.
     Celem naszych działań jest kształtowanie dobrostanu fizycznego, psychicznego i emocjonalnego za pomocą technik służących wyciszeniu takich jak joga, medytacja, trening uważności.
Wszystkie swoje koncepcje realizujemy poprzez organizowanie warsztatów, szkoleń i kursów przy współpracy z kompetentnymi osobami. Uważamy, że rozbudzanie własnego potencjału i własnych możliwości to proces stawania się tym kim naprawdę chcemy być, tak aby poczuć jedność z samym sobą, być zdystansowanym wobec codziennych zdarzeń, oraz potrafić wchodzić w szczere i bliskie relacje z innymi. Aby to osiągnąć musimy jedynie zajrzeć w głąb siebie, ponieważ już teraz mamy wszystko w sobie.  

… Jeśli szukasz miłości, najpierw pokochaj siebie, a znajdziesz ją…
… Jeśli szukasz wewnętrznego spokoju, zdecyduj się na uwolnienie myśli i emocji, które zwykle wywołują twój ból i strach… 
… Jeśli szukasz szczęścia, spójrz na wszystko wokół siebie przez pryzmat wdzięczności i bezwarunkowej miłości…
… Jeśli szukasz lepszego zdrowia, słuchaj swojego ciała, kochaj każdą część siebie i dbaj o siebie każdego dnia…
… Jeśli szukasz czegoś więcej, bądź bardziej obecny, a doświadczysz ogromu i bogactwa swojego doświadczenia…
… Jeśli potrzebujesz pomocy i wskazówek, aby poczuć się bardziej ugruntowany i połączony ze sobą, zastanów się jak możemy pomóc Ci osiągnąć ten cel…
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
 Przedstawiciele Stowarzyszenia „Masz Wszystko w Sobie”

Konto bankowe:

mBank nr rachunku:
25114020040000320279307920

E- mail:

maszwszystkowsobie@gmail.com

Biuro:

ul. Świerkowa 8

42-233 Wierzchowisko