google-site-verification: google843eb2f9825a31bc
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

BEZPŁATNE WARSZTATY TECHNIKI EMOCJONALNEJ WOLNOŚCI (EFT) DLA MŁODZIEŻY

16 stycznia, 2022 @ 10:00 am - 1:00 pm

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty techniki emocjonalnej wolności (EFT) dla młodzieży 16 stycznia 2022 (niedziela).

EFT (Tapping) jest techniką emocjonalnej wolności. To metoda przebadana klinicznie (ponad 100 badań) i obecnie jedna z najskuteczniejszych form terapii.
Służy do neutralizowania emocji, zmiany przekonań, pracy z ciałem, traumą, PTSD, zaburzeniami, depresją itp. oraz do tworzenia życia, którym po prostu chce się żyć. Technika Emocjonalnej Wolności jest łatwa w użyciu i nie potrzebuje szczególnego przygotowania. Każdy może jej bezpiecznie używać.

EFT łączy w sobie medycynę chińską, neurobiologię i psychologię poznawczą. Obejmuje umysł, ciało i emocje.
Polega na delikatnym opukiwaniu wybranych punktów meridianowych na swoim ciele oraz skupieniu się na problemie, którego chcemy się pozbyć. Osoba (trener), z którą pracujemy, przeprowadza wywiad na temat niechcianego problemu. Bada jego historię i szuka przyczyny. Na podstawie naszych słów (trener) układa zdania, tzw. rundki, które wypowiadamy razem z nim podczas opukiwania. W ten sposób wibracje wprowadzane do meridianów niosą sygnał układem nerwowym. Trafiają do ciała migdałowatego i hipokampu w mózgu, gdzie zakodowane są niechciane przez nas informacje. Tutaj następuje zmiana.

Prowadząca: Karolina Gadzińska, kobieta trzymająca przestrzeń dla tych, którzy gotowi są spotkać się z samą/samym sobą. Certyfikowana trenerka Emotional Freedom Technique, autorka techniki Foot Therapy, pomysłodawczyni projektu ZOOM IN. Zajmuje się refleksologią stóp, masażem Dotyk Motyla oraz Chirurgią Fantomową.
Entuzjastka szybkich zmian.

Zapisy i informacje: maszwszystkowsobie@gmail.com

Organizator: Stowarzyszenie Masz Wszystko W Sobie

 

Szczegóły

Data:
16 stycznia, 2022
Godzina:
10:00 am - 1:00 pm
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Witryna internetowa:
https://fb.me/e/7aK5LQTz8

Organizator

Miejsce wydarzenia

Dom Ludowy ul. Długa 135 Wierzchowisko

Registrations are closed for this event