google-site-verification: google843eb2f9825a31bc
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

WYKŁAD INTERAKTYWNY„JAK KOCHAJĄ DZIECI”

26 listopada, 2021 @ 5:00 pm - 7:00 pm

W czasie wykładu dowiemy się co staje na drodze do miłości. Co potrzebne jest aby popłynęła miłość między kobietą a mężczyzną,
rodzicami a dziećmi i skąd pochodzi brak porozumienia między nimi. Jak rozumieć symptomy i zachowania dzieci – co one przez nie chcą pokazać rodzicom i co są w stanie dla nich zrobić.
W programie:
medytacje Hellingerowskie, podstawowe informacje na temat metody oraz porządków systemowych, które pozwalają zobaczyć trochę więcej i pójść do przodu. Dużo cennych informacji, do zastosowania w praktyce.
W czasie wykładu zostaną również uwzględnione zagadnienia, zgłoszone przez uczestników. Zapraszamy pary, rodziców, opiekunów i dzieci. Dzieci nigdy nie przeszkadzają i są zaproszone bez opłat.
Wykład poprowadzi: Apolonia Rdzanek
Psycholog z wieloletnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej indywidualnej i grupowej. W ramach rozwoju osobistego i zawodowego uczestniczyła w szkoleniach i seminariach prowadzonych przez Polski Instytut Ericksonowski i Sekcję Terapii Rodzin PTP. Ukończyła dwuletnie szkolenie podyplomowe „Podejście systemowe w terapii rodzin” prowadzone przez zespół Zakładu Terapii Rodzin przy Katedrze Psychiatrii Collegium Medicum UJ. Terapeuta w zakresie Terapii Systemowej Rodzin wg Nowych Ustawień Berta Hellingera. Regularnie pogłębia swoje doświadczenie uczestnicząc w warsztatach prowadzonych przez Berta Hellingera, Heiko Hinrichsa, Gerharda Walpera, Wolfganga Deussera i Gutera Schrickera. Absolwentka Szkoły Gerharda Walpera Taunus- Institute für Systemaufstellungen. Uczestniczka warsztatów Guntera Schrickera.
Zgłoszenia: Marzenna tel. 693 128 840 lub e-mailowo na kontakt@maszwszystkowsobie.pl

Szczegóły

Data:
26 listopada, 2021
Godzina:
5:00 pm - 7:00 pm
Kategorie Wydarzenie:
,
Witryna internetowa:
https://fb.me/e/88voDGOWP

Organizator

Miejsce wydarzenia

Dom Ludowy ul. Długa 135 Wierzchowisko

Registrations are closed for this event