google-site-verification: google843eb2f9825a31bc
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wieczorna Joga & Ajurweda na trawie MWWS

8 sierpnia, 2021 @ 7:00 pm - 9:00 pm

Zapraszamy na kolejny magiczny wieczór z „jogą i ajurwedą na trawie” w Wierzchowisku (koło Częstochowy) już 8 sierpnia ✨???? Rozpoczynamy o 19:00, a spotkanie potrwa 2h lub dłużej ????
Popraktykujemy jogę na świeżym powietrzu i porozmawiamy o ajurwedzie✨
Nie zabraknie też małego poczęstunku ????
Po praktyce rozpalimy ognisko, które będzie nam towarzyszyć przy wspólnych rozmowach ????Ten magiczny nastrój na pewno dopełni energia nowiu księżyca, który będzie miał miejsce właśnie w niedzielę ????
Zapowiada się cudowny, letni wieczór. ????✨????
Uwaga! Konieczne zapisy pod nr tel.790 320 930 (może być sms) ????
Zachęcamy do wsparcia naszego Stowarzyszenia na portalu zrzutka.pl
Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/pcmp72
Spotkanie poprowadzą dyplomowane konsultantki ajurwedy II stopnia (JIVA ayurveda) Marzenna Kubicz- Kasińska oraz Weronika Gawrys.
Prosimy o zabranie ze sobą maty do jogi.
Serdecznie Zapraszamy
*Spotkanie odbywa się na świeżym powietrzu, więc jest uzależnione od pogody.
Ajurweda- tak zwana medycyna natury- to tradycyjny system leczniczy wywodzący się z Indii, liczący sobie ponad 5 tys. lat. Zawiera w sobie kompleksowy przekaz na temat człowieka, jego zasobów i siły. Opisuje metody lecznicze, diety, leki, a także zachowania pomagające pomnażać zdrowie jak i te, które wpływają na człowieka niekorzystnie. Przede wszystkim wspiera profilaktykę zdrowia. Dzięki ajurwedzie prościej jest zrozumieć istotę życia.
Joga- stała się popularna na całym świecie jako system ćwiczeń fizycznych służący wzmocnieniu i uelastycznieniu ciała oraz łagodzeniu stresu, który polega na przyjmowaniu określonych pozycji (Asan). Zawiera również techniki koncentracji umysłu i medytacji, służące wyciszeniu i regeneracji.
Joga i Ajurweda to rozległe dziedziny biorąc pod uwagę zarówno ich tradycyjny, jak i nowoczesny rozwój, a także ogromną różnorodność zagadnień i praktyk, który każda z nich może obejmować.
Joga to nie tylko asany, a Ajurweda to nie tylko zioła, mimo że to ważne aspekty tych dziedzin. Zarówno Joga jak i Ajurweda odnoszą się do całokształtu życia. Pomiędzy Ajurwedą i Jogą istnieją ścisłe zależności, a w połączeniu ich dobroczynny wpływ działa ze zdwojoną siłą.

 

 

Szczegóły

Data:
8 sierpnia, 2021
Godzina:
7:00 pm - 9:00 pm
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1681994775329240?ref=newsfeed

Organizator

Miejsce wydarzenia

Masz wszystko w sobie
ul. świerkowa 8
Wierzchowisko, 42-233 Poland
+ Google Map
Phone
+48669010101

Registrations are closed for this event