google-site-verification: google843eb2f9825a31bc
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wieczorna Joga & Ajurweda na trawie MWWS

8 sierpnia @ 7:00 pm - 9:00 pm

Zapraszamy na kolejny magiczny wieczór z “jogą i ajurwedą na trawie” w Wierzchowisku (koło Częstochowy) już 8 sierpnia ✨🔮 Rozpoczynamy o 19:00, a spotkanie potrwa 2h lub dłużej 😊
Popraktykujemy jogę na świeżym powietrzu i porozmawiamy o ajurwedzie✨
Nie zabraknie też małego poczęstunku 😊
Po praktyce rozpalimy ognisko, które będzie nam towarzyszyć przy wspólnych rozmowach 🔥Ten magiczny nastrój na pewno dopełni energia nowiu księżyca, który będzie miał miejsce właśnie w niedzielę 🌑
Zapowiada się cudowny, letni wieczór. 🌙✨🔮
Uwaga! Konieczne zapisy pod nr tel.790 320 930 (może być sms) 🙏
Zachęcamy do wsparcia naszego Stowarzyszenia na portalu zrzutka.pl
Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/pcmp72
Spotkanie poprowadzą dyplomowane konsultantki ajurwedy II stopnia (JIVA ayurveda) Marzenna Kubicz- Kasińska oraz Weronika Gawrys.
Prosimy o zabranie ze sobą maty do jogi.
Serdecznie Zapraszamy
*Spotkanie odbywa się na świeżym powietrzu, więc jest uzależnione od pogody.
Ajurweda- tak zwana medycyna natury- to tradycyjny system leczniczy wywodzący się z Indii, liczący sobie ponad 5 tys. lat. Zawiera w sobie kompleksowy przekaz na temat człowieka, jego zasobów i siły. Opisuje metody lecznicze, diety, leki, a także zachowania pomagające pomnażać zdrowie jak i te, które wpływają na człowieka niekorzystnie. Przede wszystkim wspiera profilaktykę zdrowia. Dzięki ajurwedzie prościej jest zrozumieć istotę życia.
Joga- stała się popularna na całym świecie jako system ćwiczeń fizycznych służący wzmocnieniu i uelastycznieniu ciała oraz łagodzeniu stresu, który polega na przyjmowaniu określonych pozycji (Asan). Zawiera również techniki koncentracji umysłu i medytacji, służące wyciszeniu i regeneracji.
Joga i Ajurweda to rozległe dziedziny biorąc pod uwagę zarówno ich tradycyjny, jak i nowoczesny rozwój, a także ogromną różnorodność zagadnień i praktyk, który każda z nich może obejmować.
Joga to nie tylko asany, a Ajurweda to nie tylko zioła, mimo że to ważne aspekty tych dziedzin. Zarówno Joga jak i Ajurweda odnoszą się do całokształtu życia. Pomiędzy Ajurwedą i Jogą istnieją ścisłe zależności, a w połączeniu ich dobroczynny wpływ działa ze zdwojoną siłą.

 

 

Szczegóły

Data:
8 sierpnia
Czas:
7:00 pm - 9:00 pm
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,
View Wydarzenie Website

Organizator

Masz Wszystko w Sobie

Miejsce

Masz wszystko w sobie
Częstochowa, Poland + Google Map