google-site-verification: google843eb2f9825a31bc
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zasady gotowania wg. Ajurwedy w ramach warsztatów „Joga i Ajurweda na trawie” MWWS

6 sierpnia, 2022 @ 10:00 am - 12:30 pm

Serdecznie zapraszamy na warsztaty Joga & Ajurweda na trawie. Tematem przewodnim warsztatów będą podstawy gotowania w ajurwedzie i zasady prawidłowego łączenia pokarmów.

Spotkanie rozpocznie się praktyką Hatha Jogi, po której nastąpią wykłady i rozmowy dotyczące Ajurwedy. Wszystko w przyjemnych okolicznościach przyrody.
Ajurweda- tak zwana medycyna natury- to tradycyjny system leczniczy wywodzący się z Indii, liczący sobie ponad 5 tys. lat. Zawiera w sobie kompleksowy przekaz na temat człowieka, jego zasobów i siły. Opisuje metody lecznicze, diety, leki, a także zachowania pomagające pomnażać zdrowie jak i te, które wpływają na człowieka niekorzystnie. Przede wszystkim wspiera profilaktykę zdrowia. Dzięki ajurwedzie prościej jest zrozumieć istotę życia.

Joga- stała się popularna na całym świecie jako system ćwiczeń fizycznych służący wzmocnieniu i uelastycznieniu ciała oraz łagodzeniu stresu, który polega na przyjmowaniu określonych pozycji (Asan). Zawiera również techniki koncentracji umysłu i medytacji, służące wyciszeniu i regeneracji.

Joga i Ajurweda to rozległe dziedziny biorąc pod uwagę zarówno ich tradycyjny, jak i nowoczesny rozwój, a także ogromną różnorodność zagadnień i praktyk, który każda z nich może obejmować.
Joga to nie tylko asany, a Ajurweda to nie tylko zioła, mimo że to ważne aspekty tych dziedzin. Zarówno Joga jak i Ajurweda odnoszą się do całokształtu życia. Pomiędzy Ajurwedą i Jogą istnieją ścisłe zależności, a w połączeniu ich dobroczynny wpływ działa ze zdwojoną siłą.

Spotkanie poprowadzą dyplomowane konsultantki ajurwedy II stopnia (JIVA ayurveda) Weronika Gawrys oraz Marzenna Kubicz- Kasińska.

Szczegóły spotkania:

6 sierpnia godzina 10:00-12:30

Miejsce: ul. Świerkowa 8, Wierzchowisko (koło Częstochowy)

Koszt: 30 zł na cele statutowe Stowarzyszenia Masz Wszystko w Sobie

Jeśli istnieje taka możliwość, prosimy o zabranie ze sobą maty do jogi.

Serdecznie Zapraszamy

Uwaga!
konieczne zapisy pod nr tel.790 320 930 (może być sms)

*Spotkanie odbywa się na świeżym powietrzu, więc jest uzależnione od pogody.

Szczegóły

Data:
6 sierpnia, 2022
Godzina:
10:00 am - 12:30 pm
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Witryna internetowa:
https://fb.me/e/3lRZjuwWz

Miejsce wydarzenia

Masz wszystko w sobie
ul. świerkowa 8
Wierzchowisko, 42-233 Poland
+ Google Map
Phone
+48669010101

Registrations are closed for this event