google-site-verification: google843eb2f9825a31bc
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Joga & Ajurweda na trawie

10 lipca, 2021 @ 11:00 am - 1:00 pm

Już 10 lipca odbędzie się nasze kolejne spotkanie z „jogą i ajurwedą na trawie” w Wierzchowisku (koło Częstochowy). Rozpoczynamy o 11:00,a spotkanie potrwa do 13:00.

 

Popraktykujemy jogę na świeżym powietrzu i porozmawiamy o tym jak zgodnie z ajurwedą równoważyć energię ognia, która o tej porze roku dominuje w naturze. Przekażemy proste wskazówki jak można sobie ulżyć w gorące dni i poczuć się lepiej. Nie zabraknie małego ajurwedyjskiego poczęstunku ????

Ajurweda- tak zwana medycyna natury- to tradycyjny system leczniczy wywodzący się z Indii, liczący sobie ponad 5 tys. lat. Zawiera w sobie kompleksowy przekaz na temat człowieka, jego zasobów i siły. Opisuje metody lecznicze, diety, leki, a także zachowania pomagające pomnażać zdrowie jak i te, które wpływają na człowieka niekorzystnie. Przede wszystkim wspiera profilaktykę zdrowia. Dzięki ajurwedzie prościej jest zrozumieć istotę życia.

Joga- stała się popularna na całym świecie jako system ćwiczeń fizycznych służący wzmocnieniu i uelastycznieniu ciała oraz łagodzeniu stresu, który polega na przyjmowaniu określonych pozycji (Asan). Zawiera również techniki koncentracji umysłu i medytacji, służące wyciszeniu i regeneracji.

Joga i Ajurweda to rozległe dziedziny biorąc pod uwagę zarówno ich tradycyjny, jak i nowoczesny rozwój, a także ogromną różnorodność zagadnień i praktyk, który każda z nich może obejmować.
Joga to nie tylko asany, a Ajurweda to nie tylko zioła, mimo że to ważne aspekty tych dziedzin. Zarówno Joga jak i Ajurweda odnoszą się do całokształtu życia. Pomiędzy Ajurwedą i Jogą istnieją ścisłe zależności, a w połączeniu ich dobroczynny wpływ działa ze zdwojoną siłą.

Spotkanie poprowadzą dyplomowane konsultantki ajurwedy II stopnia (JIVA ayurveda) Weronika Gawrys oraz Marzenna Kubicz- Kasińska.

 

Jeśli istnieje taka możliwość, prosimy o zabranie ze sobą maty do jogi.

Serdecznie Zapraszamy

 

Uwaga!
konieczne zapisy pod nr tel.790 320 930 (może być sms)

 

*Spotkanie odbywa się na świeżym powietrzu, więc jest uzależnione od pogody.

Szczegóły

Data:
10 lipca, 2021
Godzina:
11:00 am - 1:00 pm
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
https://fb.me/e/5yu9OsDjs

Organizator

Miejsce wydarzenia

Masz wszystko w sobie
ul. świerkowa 8
Wierzchowisko, 42-233 Poland
+ Google Map
Phone
+48669010101

Registrations are closed for this event